Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pivko v Reutlingenu, případně jinde v okolí Stuttgartu  (Přečteno 48751 krát)
paul5



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Listopad 11, 2011, 02:03:45 pm »

Nemáte někdo zájem někam zajít? Bydlím v Reutlingenu, ale určitě by se dalo i někam dojet
Zaznamenáno
Marquetka



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #1 : Prosinec 14, 2011, 11:16:49 am »

Cau Paule,
nebyls to vcera rano nahodou ty, koho jsem sokovala cestinou v pekarne v Edece? Škleb
Zaznamenáno
Snezka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Prosinec 16, 2011, 04:12:23 pm »

Ahoj,bydlime tez primo v Reutlingenu...ja teda pivo nepiju,ale manzel si na nej s tebou urcite dojde rad.
Zaznamenáno
paul5



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #3 : Leden 10, 2012, 03:32:19 pm »

Marquetka: V Edece jsem byl snad jen jednou ale češtinu bych si určitě pamatoval! Smích Takže jsem to asi nebyl já..
Snezka: Super, rád se  s někým setkám. Co takhle v pátek nebo sobotu?
Zaznamenáno
paul5



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #4 : Leden 12, 2012, 10:26:18 am »

Občas tuhle stránku zapomínám kontrolovat, ale na e-mailu jsem denně. Tak se když tak ozvěte tam: dohnal.v[zavináč]centrum.cz
Zaznamenáno
Marquetka



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #5 : Leden 31, 2012, 01:44:07 pm »

Marquetka: V Edece jsem byl snad jen jednou ale češtinu bych si určitě pamatoval! Smích Takže jsem to asi nebyl já..
Snezka: Super, rád se  s někým setkám. Co takhle v pátek nebo sobotu?

Vcera rano mi doslo, zes to asi nebyl ty, protoze dotycni sokovani me poznali a velice hlasite zdravili Škleb

Snezko, zname se?

Jinak zde na FB https://www.krajane.cz/146551845402601/ je skupina Cesi na Neckaru, obcas poradame nejake akce a tak. Spis teda pro deti a pro rodiny, ale vyjimky se najdou :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy