Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hladam pracu  (Přečteno 35601 krát)
kvietok87



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Květen 01, 2011, 02:08:17 pm »

Ahojte,

   neviete o nejakej  praci / brigade  ako babysitterka alebo nejake domace prace alebo pomoc v kuchyni v restauracii? Nastupit by som mohla od polovice maja alebo od 1. juna. Keby ste nahodou o nejakej praci vedeli, napiste mi prosim . Dakujem velmi pekne vopred.

                                                      K
Zaznamenáno
stevula



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Květen 02, 2011, 08:39:39 am »

ahoj. vedela by som o mieste au pairky. mala by si zaujem?
Zaznamenáno
kvietok87



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Květen 02, 2011, 04:21:22 pm »

Ahoj,

  tak mala by som zaujem, kedze je to uz do konkretnej rodiny a nemusim cakat. A ty si robila v tej rodine aupair? Mohla by si mi prosim o nich a o tej praci nieco napisat?pretoze v zahranici som este nepracovala a najma by som chcela vediet, ake stare su deti a kolko ich je a tieaz ci je tam nutny vodicsky preukaz, pretoze to nemam zatial. Dakujem velmi pekne zatial Úsměv
 A ak ta mozem poprosit, tak mozes mi napisat aj na email katarina.bialkova[zavináč]gmail.com.    Dakujem este raz:)  Kate
Zaznamenáno
kvietok87



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #3 : Květen 02, 2011, 06:35:34 pm »

tento moj email je katarina.bialkova[zavináč] gmail.com, som sa asi pomylila v predoslom emaily. Kate
Zaznamenáno
stevula



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Květen 03, 2011, 06:26:49 am »

V pohode,doslo mi:-) uz by si mala mat moj e mail. cakam na odpoved. hlavne sa ozvi:-)   
Zaznamenáno
kvietok87



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #5 : Květen 03, 2011, 10:58:53 am »

ahoj, Stevka Úsměv uz aj ja som ti odpisala Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy