Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nepracuje někdo u LKW Walter Wien/Kufstein?  (Přečteno 77261 krát)
peta_durka



Karma: 2
Příspěvků: 18



« : Únor 04, 2011, 01:18:47 pm »

Ráda bych jim poslala životopis, ale chtela bych se zeptat na detaily nejlíp přímo od zdroje :-) Nepracujete, neznáte, neslyšeli jste? Hned na začátku si člověk musí vybrat, jestli chce do Vídně anebo Kufsteinu, na to, ze jsem z Ostravy je to celkem lán cesty...
Zaznamenáno
rarasek



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Únor 13, 2011, 06:40:52 pm »

jE TO TEZKE ROZHODNUTI, JESTLI KUFSTEIN NEBO WIEN. TAK ZKUSTE NEKDO HELFNOUT PROSIM Úsměv
RADKA
Zaznamenáno
Sodi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Březen 14, 2011, 02:15:14 pm »

Ahoj, já bych volila Vídeň, hlavně kvůli dopravě OV-Vídeň. Kdybys sháněla kolegyni nebo i kolegu, stačí napsat, můžeme zajít na kávu do Futura  Mrknutí
Zaznamenáno
koteDee



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Červen 23, 2011, 01:20:40 pm »

Ahoj, zajimalo by me, jak ti to dopadlo s tim LKW-Walter. Zila jsem taky ve Vidni, a posilala jim zivotopis, ale nikdy mi neprisla zadna odpoved, a po celou dobu, co jsem tam zila, 7 let, jsem sledovala nabidky prace a LKW neustale inzeroval a inzeruje, ze prijme nove zamestnance, take rodile Cechy a Slovaky, a to mi je uz davno trochu podezrely...
Zaznamenáno

Jsme jako olivy...
jranz
Host
« Odpověď #4 : Listopad 01, 2012, 08:07:23 pm »

LKW Walter,

nabira lidi hlavne po VS a pak, kdyz se uplatni, tak zustavaji u nej, nebo znovu hleda dalsi.
Minimum pro vysokoskolaka je nastup za 2.300 EUR hrubeho, a to myslim asi na tyto neposkytuje,
cili je to znovu jen vyuzivani levne pracovni sily z byvaleho Ostbloku.

Ale urcite se tam po skole muzete uplatnit, kdyz budete umet nemecky, ale soucasne i anglicky.

Preji hodne uspechu.

Jolana
Zaznamenáno
koteDee



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #5 : Listopad 01, 2012, 08:27:54 pm »

Jolano, to máš osobní zkušenost? V jejich inzercích nikdy neuváděli, že chtějí lidi z VŠ, to za prvé. A za druhé, při mém pobytu ve Vídni jsem v té době studovala na Uni Wien, a přesto mi nikdy na moje bewerbung neposlali ani negativní odpověď. Na LKW Walter já nevěřím, že je to solidní firma. Asi tak Mrknutí
Zaznamenáno

Jsme jako olivy...
jranz
Host
« Odpověď #6 : Listopad 01, 2012, 08:44:17 pm »

Ja jsem tzv. Cecho-Rakusak, ja take umim velmi dobre nj a mam nemale zkusenosti, ale nikdy me nepozvali na vyberove rizeni. Vim tuto informaci z prvni ruky, od devcete ze Znojma, ktera tam byla prijata hned po ukonceni VS. Cekaji az na lidi, hned po ukonceni VS, s dobrou znalosti nj, aj.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy