Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: "bývalá au-pair" hledá práci  (Přečteno 21106 krát)
Lennie01



Karma: 2
Příspěvků: 41



« : Červenec 27, 2010, 08:15:40 am »

Dobrý den, v současné době - nejspíše do konce října - pracuji tady v Mnichově jako au-pair a ráda bych tu i nadále zůstala. Zkouším proto touto cestou už teď najít práci. V Čechách mám vystudovanou ekonomii a management - bakalářský stupeň VŠ, ale ráda bych vzala i jinou práci - servírka, prodavačka atd. V případě, že byste o něčem věděli, ozvěte se mi, CV i dopis ráda zašlu. Díky, Lenka.
Zaznamenáno
janeiss



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Červenec 29, 2010, 03:46:42 am »

Ahoj.. tady Jana, ja uz jsem byvala aupair delsi dobu (rok a pul) a rada bych se ted vratila zpatky do Mnichova. Chtela jsem se te zeptat, jestli jsi uz resila ubytovani?? na tu praci se zkus chodit ptat osobne, co jsem slysela, tak je to nejlepsi zpusob. A odkud jsi z CR, jestli se muzu zeptat? Ja jsem z jiznich Cech. Diky za odpoved. Mej se hezky! Jana
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy