Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
 
Autor Téma: Ahoj Češi a Slováci v Hannoveru a okolí!  (Přečteno 658467 krát)
Tatiana



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #30 : Listopad 11, 2011, 12:45:20 pm »

Ahojte, sme slovenska rodina s 2 dcerkami. Mate zaujem stretnut a zoznamit sa ? Buducu nedelu sa chystame na obed v www.prager-hof-hannover.de Potesime sa kazdemu nasincovi. Pripadne napiste mail. Caute. Tatiana
Zaznamenáno
Katelisch



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #31 : Leden 03, 2012, 04:22:06 pm »

Hallo tady Katka je mi 25 a ziji v Hannoveru 2 mesicem, bydlim tu s manzelem. Prisla jsem sem neznala nemciny a hledam nekoho, kdo by mne zasvetil do ,,taju,, mesta, kultury,marketu i jazyka. Rada sportuji, tak to treba spojit i s tim.(volejbal, beh, spinning, in-line, tanec...)tesim se na vas
Zaznamenáno
misule



Karma: 1
Příspěvků: 18



« Odpověď #32 : Březen 26, 2012, 08:43:46 pm »

Ahoj, je tu nekdo z Osnabrücku a nebo co nekdy udelat v Hannovru sraz v te CZ restauraci?
Zaznamenáno
Honzaa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #33 : Červen 16, 2012, 03:29:26 pm »

Nazdar, kde jdete fandit dneska na fotbal (v Hannoveru)? Asi pujdu do Prager Hofu.
Zaznamenáno
Honzaa



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #34 : Červen 17, 2012, 08:43:35 am »

Toz, nakonec jsem skoncil v Biergarten na Waterloo, muj odhad asi 1 proti 99% Polaku .....o to bylo sladsi vitezstvi Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
sisquo



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #35 : Červen 17, 2012, 09:04:21 am »

Ahoj vsichni!
Nezalezi na tom, ci ste v Hannoveri dlhsie, alebo ste prave prisli. Kazdopadne by ste mali vediet, ze tu zopar Cechov a Slovakov zije, kamarati sa, a sem tam sa stretava na pivko, pripadne sa zorganizuje nejaka akcia. Radi privitame do nasej mini CZ-SK komunitky dalsich. Tak sa ozvite.
Pavel, Evca, Pavel2, Verca, Eva2, Jana, Vierka, Robert.
Zaznamenáno
Paulina1976



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #36 : Listopad 19, 2012, 11:02:02 am »

Bydlim 25km od Osnabrück,je tu jeste nekdo v blyzkosti? Úsměv
Zaznamenáno
Danielahe



Karma: 1
Příspěvků: 1


« Odpověď #37 : Červen 13, 2013, 08:24:09 pm »

Ahoj 24. cervna jedu s muzem do hannoveru, a protoze jsem velmi ukecany a spolecensky clovek, hledam nekoho s kym bych mohla tlachat, chodit na prochazky atd. Úsměv, mam 8mi měsicniho syna a moje nemcina je na bodu mrazu, takze s domorodci si moc nepokecam Úsměv Škleb
Zaznamenáno
mastinka88



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #38 : Červenec 18, 2013, 09:42:43 am »

 Smích Ahoj,jmenuji se Martina,je mi 25 let,jsem z Brna,ale momentalne bydlim a pracuji  v Praze.Rada by jsem si nasla zamestnani v Nemecku a to presne v Hannoveru.Mluvim perfektne anglicky,stredne pokrocile rusky a nemcinu momentalne do sebe srotim.Mam za sebou mnohe pracovni zkusenosti,vcetne 2 let stravenych v Americe.Praci bych uprednostnovala v oboru kosmetika,letiste,ale i kancelar.Pracovala jsem na pozici General Assistant.Mam rada praci,kde jsem v kontaktu s lidma a spise by jsem uprednostnila praci,kde budu mluvit vice anglicky,prece v te nemcine to neni az tak valny Úsměv zatim  Škleb S tim souvisi i ubytovani,spise by jsem uprednostnila spolubydleni a mam dva mensi pejsky. Vsem budu moc vdecna za jakoukoli informaci.Diky a hezky den Martina
Zaznamenáno
ludekfrydl



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #39 : Srpen 02, 2013, 06:22:54 pm »

Ahojte vsichno pobliž Hanover....pokud je nekdo bliže mestecku Celle, nebo jeste lepe v nem ozvete se...
Zaznamenáno
octavian13



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #40 : Srpen 18, 2013, 08:11:11 am »

Ahoj lidi, od února jsem pracovne v Braunschweigu a jestli se tu z toho nezblázním, tak ještě další 2,5 roku budu. Do CR jezdím čím dál méně, takže za jakýkoliv kontakt s krajany v okolí budu rád Úsměv i pokec v Hannoveru neni problem, obcas tam jezdim na brusle. timto nabizim i prilezitostne svezeni, vetsinou patek odpo z Braunschweigu pres Prahu Mlade Boleslavi
pekny den vsem, Octavian13
Zaznamenáno
ceska



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #41 : Srpen 20, 2013, 06:00:23 pm »

Ahoj Octaviane,

ja nejsem primo z Braunschweigu, ale z Hannoveru. Kdyby jsi chtel, tak muzem o vikendu nekam vyrazit, treba na kafco nebo do kina. Jestli budes mita zajem, tak se ozvi na email: slecnaeve[zavináč]gmail.com.

Pa E.
Zaznamenáno
lusinda1989



Karma: 1
Příspěvků: 2


« Odpověď #42 : Srpen 22, 2013, 06:44:09 am »

Ahojte muz je uz v celle ma 28 a ja sa za nim stahujem koncom septembra mame skoro rocnu dcerku a hladame si kamaratov. Moj mail je kucerova.lucia1989[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
MiskoSrnko1985



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #43 : Srpen 22, 2013, 08:58:58 pm »

Ludek, tusil si dobre, lusinda1989 je moja zena :-D
Zaznamenáno
tomekkx



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #44 : Srpen 23, 2013, 09:24:53 pm »

Najde sa niekto na vyplnenie casu a spoznanie mesta?
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy