Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au-pair na léto  (Přečteno 28000 krát)
Mája



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Leden 23, 2008, 06:49:39 pm »

Ahoj, chtěla bych jet jako au-pair do Mnichova, ale jen na 1-2 měsíce v létě. Je to možné?? Třeba kdyby chtěla nějaká au-pair, která je tam delší dobu, jet domu, tak bych jí mohla na měsíc zastoupit:-) Prosím ozvěte se kdo máte nějaké informace nebo máte zájem..díky moc:-)
Zaznamenáno
jednaslecna



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Leden 26, 2008, 07:38:00 pm »

ahoj, zrovna jsem ted narazila na jednu rodinu, která hledá jen na 2 měsíce, ale je to Rakousko. Mrkni a uvidíš:) http://www.aupair-world.net/index.php/aupair_detail/?a=534202 na těchto stránkách určitě najdeš i další podobné rodiny, stačí jen hledat:)
Zaznamenáno
Mája



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Leden 27, 2008, 11:07:39 am »

Ahojky, díky moc, rodině jsem odpověděla tak snad něco vyjde. Ty stránky jsou super, taky sem tam už zaregistrovaná ale hledala jsem jen v Německu. Tak kdybys zase něco takovýho našla tak mi to prosím pošli, díky moc papa
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy