Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladam (32r) brigádu v mníchove ,,pracujem v mníchove v biergarten ale kvôli zl  (Přečteno 22606 krát)
petulisko31



Karma: -1
Příspěvků: 16



« : Listopad 19, 2013, 12:44:50 pm »

dobrý deň . Hladam (32r) brigádu v mníchove ,,pracujem v mníchove v biergarten  ale kvôli zlému počasiu nám dali nútenú dovolenku.. nechce sa mi sedieť doma a peniaze sa stále  zídu...  Mam 10 ročné skúsenosti v stavbárčine ( vodicak C) a 2 ročné skúsenosti z biergarten (niečo ako kuchár ),,znalosť nemčiny mierne pokročilá..    tel.c.017697454687,petulisko31[at]azet.sk                                                                                                                                                                                                             za ponuky vopred ďakujem
Zaznamenáno
BAREVE



Karma: 1
Příspěvků: 61

restauracia vo Schwabingu-slovenski majitelia, slo


« Odpověď #1 : Listopad 20, 2013, 11:19:24 pm »

Ahoj
ak este hladas, my potrebujeme vypomoc do kuchyne. Pracuje sa iba vecer.
Ak chces zavolaj na 089 33 21 00 po 18:00
Alena
Zaznamenáno

BAREVE
Ladislav Beckmann
Host
« Odpověď #2 : Prosinec 14, 2013, 04:03:16 pm »


Ahoj,

podaval jsem tady nedavno na strance 2krat Inzerat,ze hledame lidi,ktery chteji pracovat v Joeys Pizza v Mnichove.Diky teto Strance Mnichov.de jsem dostal moznost poznat dost lidi,kteri uz i u nas dokonce pracuji.Nabizime jeste par mist jako Ridic/ka  a ted i jako Pekar/ka Pizzy.Mas zajem delat v super Tymu?Ozvi se mi na email a domluvime se.Pracuje se bud v Mnichove Sendling a nebo ve Schwabingu.Ale prosim jedna vec: znalost Nemciny je opravdu dulezita.Nemusi ta znalost na 100%,ale min. domluva je dulezita.Pracuje se u nas bud na VZ,TZ a nebo Nebenjob 450 euro...
Tesim se na tvuj email s tvoji fotografii a neco o tobe.Ja sam delam u Joeys jako Ridic uz 2 roky a jsem velice Spokojeny.
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Leden 05, 2014, 06:49:33 pm »

http://www.arena-one.com/jobs/stellenangebote/
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy