Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hledam praci i ubytovani v Hannoveru  (Přečteno 32326 krát)
mastinka88



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Červenec 18, 2013, 09:38:18 am »

Ahoj,jmenuji se Martina,je mi 25 let,jsem z Brna,ale momentalne bydlim a pracuji  v Praze.Rada by jsem si nasla zamestnani v Nemecku a to presne v Hannoveru.Mluvim perfektne anglicky,stredne pokrocile rusky a nemcinu momentalne do sebe srotim.Mam za sebou mnohe pracovni zkusenosti,vcetne 2 let stravenych v Americe.Praci bych uprednostnovala v oboru kosmetika,letiste,ale i kancelar.Pracovala jsem na pozici General Assistant.Mam rada praci,kde jsem v kontaktu s lidma a spise by jsem uprednostnila praci,kde budu mluvit vice anglicky,prece v te nemcine to neni az tak valny Úsměv zatim  Škleb S tim souvisi i ubytovani,spise by jsem uprednostnila spolubydleni a mam dva mensi pejsky. Vsem budu moc vdecna za jakoukoli informaci.Diky a hezky den Martina
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy