Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: au-pair, chyžná v hoteli, upratovanie bytov  (Přečteno 24535 krát)
adomirka18



Karma: 0
Příspěvků: 3



« : Červen 28, 2013, 08:30:37 pm »

Ahojte ...

Momentálne sa nachádzam v Mníchove a preto si tu hľadám prácu - chyžná v hoteli, upratovanie bytov, opatrovanie detí alebo niečo, kde je potrebná základná nemčina. S deťmi mám dobré skúsenosti, domáce práce mám tiež v maličku, keďže pochádzam z rodinného domu. Môžem pracovať každý deň (nie však v noci). Ubytovanie mám už zabezpečené. Mám 26 rokov, vodičák. Plánujem ostať v Mníchove dlhšiu dobu, príjmem aj brigádu samostatne alebo aj pre páry (mám sestru - 21 rokov). Ponuky zasielať emailom: andrea.krajnakova18[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
winzig



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #1 : Červen 29, 2013, 10:18:36 am »

Dobrý den,

napište mě:winzig[zavináč]email.cz
Zaznamenáno
kafra02



Karma: 1
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Červenec 03, 2013, 08:21:13 pm »

Ahoj, pošli mi tel. číslo na sebe.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #3 : Červenec 03, 2013, 08:51:03 pm »


 Vecina chyzien co robi v Mnichove v hoteloch je tam zamestnana cez agenturu...tie zeny tam dru za par euro doslova...hotely hlavne v Mnichove nechcu chyzne priamo zamestnat...co znaci chyzna je odrbana a robi za nizky plat a prizivnici z agentury na nej ryzuju...v rakuskych alpach su chyzne v hoteloch priamo zamestnane a dostanu stravu ubytovanie gratis a ako je v rakusku zvykom po sezone skoro jeden plat na vyse...co v Mnichove otom chyzna moze snivat.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy