Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Zacinam v Mnichove sam od rijna  (Přečteno 18572 krát)
conquest



Karma: 0
Příspěvků: 4


« : Srpen 25, 2012, 05:53:38 pm »

Ahoj,
 od rijna zacinam v Mnichove pracovat a bydlet, i kdyz nemam jeste nalezeny zadny podnajem.
Byl by nekdo tak hodny, kdo by mi poradil kde sehnat pekne misto na bydleni s dobrym spojenim na Karlsplatz?
A jestli by byl i nekdo ochoten mi pomoci zalozit ucet v bance? Nemecky skoro vubec neumim, jen anglicky, nejakeho realitniho maklere by mi snad mela zaplatit firma.
 + dalsi veci ohledne papiru, co je treba vsechno mit, jak na sebe napsat svoje dve deti, jake doklady jsou zapotrebi a asi jak je prelozit do nemciny.
 jiinak budu samozrejme rad, se obcas sejit na nejaky pokec/vylet/pivo apod

diky moc
lukas[zavináč]kubenka.org
Zaznamenáno
hinja



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Srpen 27, 2012, 07:34:42 pm »

No jestli ti firma plati realitniho maklere....
Me firma zase nabidla, ze muzu pouzivat stejnou banku, ze tam maji pro zamestnance vyhody, takze za mnou prisli az do firmy a za pul hodiny jsem mel ucet, karta a vsechno okolo mi prislo do tydne postou.
Jinak ve vetsine vetsich pobocek urcite nekdo anglicky bude umet.
Deti i zenu prihlas hned, jestli nepracuje mas vyhodnejsi dane a pridavky na deti dostanes od datumu jejich prihlaseni v D, ale na to mas dost casu, vyplaceji je az rok zpetne  Úsměv
Zbytek si procti fora tady, je tu dost odkazu.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy