Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Abmelden - odhlášení z pobytu.. mailem či poštou?  (Přečteno 77412 krát)
lucka1111



Karma: 2
Příspěvků: 2


« : Listopad 09, 2010, 03:48:39 pm »

Ahojky lidičky, mám takový problém, bydlela jsem v Mnichově a byla jsem přihlášená na jisté adrese. Nyní jsem zpět v Čechách, ale odjížděla jsem tak narychlo, že jsem se nestihla "abmelden", což bych teď nutně potřebovala, ale není v mých možností se do Mnichova dostat, nevíte někdo, jestli to jde přes mail, že bych poslala vyplněný formulář a třeba kopii občanky či tak něco??? Díky  Mrknutí
« Poslední změna: Listopad 09, 2010, 04:17:22 pm od David » Zaznamenáno
kleena



Karma: 81
Příspěvků: 1795



« Odpověď #1 : Listopad 09, 2010, 06:09:41 pm »

Ahoj,
mailem pochybuji-to by mohl udelat kdokoliv a nikdo nikdy neprokaze,kdo to byl. Dopisem je to sice podobne prukazne,ale hadam,ze to udelaji. Pokud tady s tim nikdo nema praktivke zkusenosti, skoro bych Ti radil si na ten KVR napsat mail ci zavolat (je to jeden z vysledku tady dole)
http://www.google.de/search?hl=de&q=meldebeh%C3%B6rde+abmelden+per+post&btnG=Suche

Jinak formulare jsou tady ("Abmeldung)
http://www.muenchen.de/Rathaus/kvr/buergbuero/wohnsitz/114032/wohnsitz_formulare.html
Zaznamenáno

A opice mínusují a mínusují...
i.Shag
cofex



Karma: 15
Příspěvků: 62



« Odpověď #2 : Listopad 23, 2010, 04:58:32 pm »

Odhlaseni z trvaleho pobytu je mozne udelat postou na formulari z KVR. Pouze prihlaseni k pobytu musis udelat v miste noveho bydliste osobne na radnici nebo KVR s pasem. Uz jsem se nekolikrat stehoval,funguje to bezproblemove.
Zaznamenáno

Standa
lucka1111



Karma: 2
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 24, 2011, 10:40:30 pm »

Tak opožděne děkuji za rady, nakonec jsem tam pouze napsala maila co mam delat a normalne to jde odhlasit pres mail s tim ze jsem vyplneny formular a kopii obcanky naskenovala a poslala...
Zaznamenáno
kalkulka



Karma: 4
Příspěvků: 113


« Odpověď #4 : Srpen 12, 2011, 06:25:30 pm »

A jak jim jako dokážu, že už jsem zpátky v ČR? Občanku mám po celou dobu, co jsem tady... prostě stačí říct, že jdu zpátky a je to vyřešeno?
Zaznamenáno
beta



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Srpen 06, 2014, 07:27:44 am »

Tady k tomu bych měla otázku - když jsem se před 3 lety stěhovala zpět do ČR, žádné odhlášení pobytu jsem neřešila. Může to mít nějaké následky?
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #6 : Srpen 06, 2014, 10:30:00 am »

Beto, v Cesku ne, akorat v Nemecku, kdyby te vyhmatli treba pro kontrole dokladu policajti, mohli by ti dat pokutu. Ale neni moc velka.
Zaznamenáno
beta



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #7 : Srpen 07, 2014, 03:16:37 pm »

Tak to je fajn, do toho asi jdu:)

Kdysi jsem byla na Erasmus v Regensburgu, odhlásila jsem se a když jsem se přihlašovala po chvíli v Mnichově, paní - ta Češka, co tam dělá na úřadě, si rvala vlasy, ať už se neodhlašuju, že jsem si tím přitížila. Už nevím, co to bylo za důvod, ale bylo to ještě v době, kdy Češi nesměli volně pracovat.
Zaznamenáno
Pipinka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Leden 29, 2015, 12:04:03 pm »

Beta aj si sa odhlasila? Co??? aky si dala datum? prikladala si aj doklad ze zijes uz doma? mam podobny problem  Šok , dik za rady
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy