Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v jako chůva, pomocnice v domácnosti, asistentka, řidička  (Přečteno 13187 krát)
Jenny V.



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Srpen 15, 2017, 11:34:12 pm »

Srdečně zdravím z Prahy. Úsměv
 ráda bych se zdokonalila v angličtině a tak plánuji na několik měsíců odjet do USA, kde bych si chtěla najít práci ve svém oboru PÉČE O NEJMENŠÍ DĚTI. Moje specializace jsou miminka-novorozenci, dvojčátka, ale s radostí se mohu věnovat i starším dětem.Jsem spolehlivá, svědomitá s kladným vztahem k domácnosti a vaření. Mohu se postarat i o běžné domácí práce, vozit děti na jejich aktivity, zajišťovat nákupy a vše další.
 Nejraději bych do N.Y. nebo L.A., ale klidně kamkoliv jinam.
Moje angličtina je nyní pouze na základní úrovni a tak bych ráda ve svém volném čase navštěvovala jazykový kurz. Věřím, že bych se během krátké doby zdokonalila tak, abychom si ve všem s rodinou porozuměli.
Bylo by skvělé, kdyby někdo věděl o rodině, která poptává tyto služby nebo mi poradil, kde moji nabídku inzerovat.
Pokud Vám na oplátku mohu cokoliv zařídit v Čechách, s radostí Vám pomohu.....
S díky
Jennifer
jennifer.vranova[zavináč]seznam.cz 
« Poslední změna: Srpen 16, 2017, 09:30:57 pm od Jenny V. » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy