Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cesi a Slovaci v Heilbronne?  (Přečteno 92516 krát)
VladoS



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Květen 14, 2008, 07:56:37 pm »

Ahojte,
Volam sa Vlado.Rad by som s mojimi ceskoslovenskymi priatelmi spoznal ludi z Ciech a zo Slovenska zijucich v Heilbronne a v okoli.
V Juni budeme organizovat stretnutie v Neckarsulme...
Zaznamenáno
inspired



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Březen 30, 2009, 07:01:26 pm »

ahojky... jestli je to ještě aktualni, tak bydlim hned vedle Neckarsulmu.. a rada bych nekam vyrazila... nikoho tu neznam... a dala bych vse za nove kamarady, tak se ozvete... jsem skoro porad na ICQ... tak pokud mate ICQ, tak se muzeme domluvit hned online ;o) tak zatim ahoj a tesim se ze se nekdo ozve Mrknutí
Zaznamenáno
Samino



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #2 : Duben 02, 2009, 04:06:35 pm »

Nazdárek, koukám že zase někdo rozvířil jinak poklidné vody Stuttgartského chatu ... tady se toho nijak nikdy moc neděje :-)
Většinou se tady stavuju jestli se náhodou nerozjela nějaká debata a ono většinou nic ...
Nejsem sice z okolí Nekarsulmu ale ze Sindelfingenu,ale net a hlavně icq nezná hranic že ...
takže kdybys chtěla dát řeč tak na 133804325
Zaznamenáno
Choze



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Duben 16, 2009, 09:01:38 am »

Ahoj, ja bydlim par km od Neckarsulmu, obcas i pres Neckarsulm jezdim. Jestli mas zajem tak napis a muzem nekdy zajit alespon na kafe Mrknutí Taky sem tady bez kamaradu...  ICQ bohuzel nemam tak kdyztak napis sem nebo na mail. Budu se tesit... Ahoj
Zaznamenáno
Ingesis



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #4 : Září 23, 2009, 09:56:49 am »

Ahooooj, koukám, že se tu debata moc nerozjíždí.  Úsměv Jinak já jsem tu už 11 dní, pracuju V Heilbronnu  jako au-pair a byla bych moc ráda, kdybych s někym mohla vyrazit na pivo... moje icq je 238516222 nebo mobil 728360103. Těšim se.  Škleb Martina
Zaznamenáno
mikek
Host
« Odpověď #5 : Leden 13, 2010, 04:28:24 pm »

Ahoj,
jsem teď pravidelně přes týden v Heilbronnu (od pondělí do pátku). Najde se někdo, kdo by zašel na kafe nebo na pivo?

Moje ICQ je 155692972, lepší bude ale mobil 6023313302.

Michal
Zaznamenáno
Marek71



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #6 : Únor 09, 2010, 12:37:17 pm »

Tak to jsme "sousedé", pracuji pátým rokem v Boblingenu :-) Ale jsem tady jenom v týdnu, na víkendy jezdím domů do Prahy.

Nazdárek, koukám že zase někdo rozvířil jinak poklidné vody Stuttgartského chatu ... tady se toho nijak nikdy moc neděje :-)
Většinou se tady stavuju jestli se náhodou nerozjela nějaká debata a ono většinou nic ...
Nejsem sice z okolí Nekarsulmu ale ze Sindelfingenu,ale net a hlavně icq nezná hranic že ...
takže kdybys chtěla dát řeč tak na 133804325
Zaznamenáno
inspired



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #7 : Únor 09, 2010, 03:24:24 pm »

Ahojte lidicky  Úsměv no uz je nas tu jako smetiii  Škleb takze bychom taky mohli nekdy uskutecnit nejakou poradnou party. Takze doufam, ze i ti co se boji sem napsat se trebas pridaji... A Stuttgartaci taky dorazi  Škleb Napisi v brzku termin a misto konani. Zatim se mejte krasne a teste se  Valím oči! Super! pa Janca
Zaznamenáno
Mathiu



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #8 : Květen 17, 2010, 09:57:33 am »

zdravim ludia, nejak nahodou sa mi podarilo dostat na tuto stranku, konecne niekto blizsie sme v graben neudorf nedaleko bruchsalu zhruba tak 50 slovakov.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy