Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Zufale situacie vyzaduju zufale ciny  (Přečteno 170798 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #15 : Leden 08, 2016, 10:58:39 pm »

Bessie - to je zaujimave, ze sa ludia tak menia ... myslel som, ze tie vlastnosti su v slovakoch a cechoch uz od narodenia pevne "zabudovane" - a ono sa to zmeni len zmenou krajiny ... potom to nie je o ludoch ale o prostredi, v ktorom ziju

To záleží na tom, jestli se chce někdo do Německa včlenit nebo ne. Pokud ano, buď se mu to povede, nebo se z něho stane ten studený namyšlený čumák. Pokud ne, zůstane mu české ( slovanské ) myšlení a dříve či později se vrátí do Československa.
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #16 : Leden 12, 2016, 03:24:35 pm »

Caute vsetci v novom roku.

Tesi ma ze sa tu ta tema este riesi. Myslel som ze behom tyzdna sa na to zabudne... Tak co, vsetci nabudeny do noveho roka 2016? Nasiel si niekto frajerku cez sviatky v Mnichove?

To George86 & Nikola86: Hadzanu som nikdy nehral, iba tu so Stamprlu  Škleb Ale sport mi celkom ide takze mozem skusit ak by ste potrebovali novacika. A na pivo tiez mozeme vybehnut ked sa dohodneme. Snad nebyvate na druhom konci Mnichova. 
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #17 : Leden 12, 2016, 07:06:03 pm »

... Ale sport mi celkom ide takze mozem skusit ak by ste potrebovali novacika. A na pivo tiez mozeme vybehnut ked sa dohodneme. Snad nebyvate na druhom konci Mnichova.  

No, ty jsi mě rozesmál. München má na délku 20 km, a ty si stěžuješ, jak je velký.
Co mám říkat my, tady ? Běžná vzdálenost dojíždění v Berlin je tak 15 - 20 km. Je to nevýhoda velkého města.
« Poslední změna: Leden 12, 2016, 08:46:26 pm od Lenke » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #18 : Leden 12, 2016, 08:53:30 pm »

Lenke a jake by melo byt to mysleni? Co je podle tebe konkretne spatneho na tom ceskem?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #19 : Leden 14, 2016, 11:08:22 pm »

Na tom českém není špatného nic, pokud se Češi nechtějí nechat vymazat z mapy světa. Jinak všechno.


dvě ukázky českého myšlení:

Jde zajíc kolem jámy v lese a vidí v jámě vlka. Zajíc říká: "Vlku, ty jsi takový blbeček, že na tebe budu házet kamínky."
Vlk říká: "Počkej zajíci, až vylezu, tak tě zbiju."
Zajíc říká: "Vlku, ty jsi takový blbeček, že na tebe budu plivat."
To samé se několikrát opakuje, až zajíc řekne: "Víš co, vlku? Já se na tebe rovnou vych****." Ale zajíci podklouzne noha a spadne do jámy k vlkovi a říká: "Hele, vlku, já jsem se ti přišel omluvit."


Jde zajíc po poli a zpívá si: "Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda."
Potká ho liška a ptá se: "Kam jdeš zajíci?"
Zajíc odpoví: "Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda."
"Nechoď tam, medvěd tě roztrhá!" Ale zajíc jde dál.
Za chvíli potká vlka. A vlk se ptá: "Kam jdeš zajíci?"
"Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda," odpoví zajíc.
"Nechoď tam, medvěd tě zabije."
Zajíc jde však dál a zpívá si: "Já jdu na medvěda, já jdu na medvěda."
Najednou narazí na medvěda a medvěd se ptá: "Slyšel jsem že jdeš na medvěda!?"
A zajíc odpoví: "Já jdu na maliny, kecám voloviny..."
« Poslední změna: Leden 15, 2016, 04:05:51 am od Lenke » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #20 : Leden 15, 2016, 02:20:09 am »

Jediny kdo se maze z mapy sveta je Nemecko..... Jeste pred cca 3 lety bych tohle nerekl a dnes je to realita...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #21 : Leden 15, 2016, 03:23:24 am »

Všeho dočasu, pámbu navěky.


Samozřejmě, že máš pravdu.

Ale nejsme sami dva, kdo to vidí.

A lidé se starají.


Že je některá část Němců tak nerozumná, že se vlastní zabedněností zase vžene do války, která jim sníží počet obyvatelstva, je sice smutné, ale je to tak. Dějiny se opakují.

Ale co je na tom nejsmutnější, je to, že se Němci nechají ovládat od Američanů. Od mravně zaostalých a mentálně slabých, o to však agresivnějších a vychytralých Američanů, kteří mají jen plnou hubu keců ( lží, manipulací, zatajování, oblbování ), a dokonalé zbraně jen ve filmech, a v televizních reportážích.

Soběstační, silní a schopní Němci ( i v sociální oblasti ) se opět nechali Američany zmanipulovat k něčemu, co je ( znovu ) zlomí.
Pak je budou titíž Američané znovu kolonizovat jako po druhé světové válce, a Němci jim za to budou lízat paty, jak je ti ... Američani "zachránili".
« Poslední změna: Leden 15, 2016, 03:25:29 am od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #22 : Leden 15, 2016, 03:30:44 am »

Jediny kdo se maze z mapy sveta je Nemecko..... Jeste pred cca 3 lety bych tohle nerekl a dnes je to realita...


Včera jsem po sto letech zase poslouchal zprávy ( německé ), kde se říkalo, že pokud je Polsko a Maďarsko v EU, musí držet hubu a krok nejen co se rozpínání německo-amerických byznysáků týká ( např. Lidl / Kaufland / Aldi / Penny / ... jsou téměř ve všech evropských zemích ), ale i počtu přijímaných uprchlíků, a dalších věcí.

To není logické. Každá země ( národ, banda, tlupa, skupina ) má právo si na svém území žít tak, jak chce, pokud s tím nikoho dalšího neobtěžuje ( morem, zápachem z chemiček, výbuchem jaderné elektrárny, vyhrožováním do okolí ( ať skrytým nebo zjevným ) atd. ).

Což dnes v EU tak není.

Což se, pochopitelně, a oprávněně, někomu nelíbí ( Polsko, Československo, Jugoška, Maďaři ), a tak se tomu brání.
Zatím jen hlasitě ( a v internetu řvou jak utržení ze řetězu Mrknutí ).

Ono US + UK + DE byznysáci chtějí ovládnout celý svět od té doby, kdy začala ta tzv. "průmyslová revoluce". Aby všude mohli vnutit ten přízemní konzum, bez lásky. ( Láska jen v TV. )

Jeden z velkých ostrovů zdravého rozumu ( a to skutečně zdravého rozumu ), zůstává v Rusku, který je jim trnem v oku. Proto se ho snaží zničit.
I proto, aby tam mohli kořistit nerostné zásoby, ale to není hlavní důvod.

Jenže to se jim nikdy nepovede. Od toho jsou tady lidé.



Představme si ale situaci, kdyby se západním "mocnostem" Mrknutí skutečně povedlo dobýt Rusko. Co by se stalo:

Z Rusů by byli stejní poddaní jako třeba z Kanady ( jen na využití, a konzumní otroci ), Rusko vyplundrované jako Čína, ale teď je otázka, kam by se ubíral / vyvíjel svět dál, když už by bylo všechno dobyto - všechny "trhy" podmaněny.

On by se nevyvíjel. Nejsilnější ( zrůdy - ti, kteří jsou pro profit ), by začaly šikanovat a terorizovat nejslabší lidi na celém světě ( jedno v jakém národu ), kdeže pokud by se tomu tito vzpouzeli, byli by umlčeni ( sociálními dávkami jako v současném Německu, drogami a psychofarmaky, nebo násilně, jako v jiných zemích ), a bralo by se na ně čím dál méně ohledu.

Tím by se posilovala ona "třída" nejchamtivějších lidí, kteří by si šli po krku navzájem, až by ty nejslabší lidi ze zlosti vyhladili, a potom se začali vraždit mezi sebou navzájem. Až by se vyvraždili na několik málo vyjímek, které by se samy zastřelily, protože by jim ty prachy a moc byly na celém širém světě k ničemu.
No a tak by zanikl náš svět.

Jelikož to inteligentní lidé na Zemi vidí, nikdy toto nedopustí. Nedopustí rozpínání psychopatů.


Čili: Neboj se. Všeho dočasu, pámbu navěky.

A Alláh to jistí.  Škleb



ukázky:
REWE ( Penny ): bit.ly/1Pv6xJy
Lidl: bit.ly/233hWKJ
Aldi: bit.ly/233iwYN
« Poslední změna: Leden 15, 2016, 05:49:49 am od Lenke » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #23 : Leden 15, 2016, 05:59:31 am »

Jediny kdo se maze z mapy sveta je Nemecko..... Jeste pred cca 3 lety bych tohle nerekl a dnes je to realita...

No jasne. ..
Nova mapa IS pochází urcite z Německa. ..
Ze nás to soudruhy nenapadlo taky a hned...
....
Možná že to takhle zamýšleli od začátku. ...  Smích
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #24 : Leden 15, 2016, 11:01:30 am »

Som fakt "rad" ze mi tu na zoznamke riesite geopoliticku situaciu sveta  Co???
Ako keby nestacilo ze sa v tom rype cely svet, tak to treba riesit aj tu keby nahodou niekto nevedel...
Zaznamenáno
rudo



Karma: -112
Příspěvků: 1466


« Odpověď #25 : Leden 15, 2016, 12:30:44 pm »

MXLuigi - a ty si uz nasiel nejaku frajerku v Mnichove? vraj je tam plno sloveniek aj cesiek, tak by sa mohlo nieco zadarit ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #26 : Leden 15, 2016, 08:50:50 pm »

Rudo nám tu odvádí pozornost od konspiračních teorií opět k seznamování.

Nezáhodno !   Smích
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #27 : Leden 15, 2016, 08:53:12 pm »

Jediny kdo se maze z mapy sveta je Nemecko..... Jeste pred cca 3 lety bych tohle nerekl a dnes je to realita...

No jasne. ..
Nova mapa IS pochází urcite z Německa. ..
Ze nás to soudruhy nenapadlo taky a hned...
....
Možná že to takhle zamýšleli od začátku. ...  Smích

Možná, že "IS" chce nejdříve ovládnout Evropu, aby potom mohli konečně zaútočit na svého úhlavního nepřítele: Ameriku.

A potom bude konečně všude na světě klid. A Alláh.  Mrknutí

Co vy na to ? Vyjádřete se v diskusi ...   Úsměv
Zaznamenáno
MXLuigi



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #28 : Leden 18, 2016, 01:08:07 pm »

MXLuigi - a ty si uz nasiel nejaku frajerku v Mnichove? vraj je tam plno sloveniek aj cesiek, tak by sa mohlo nieco zadarit ...

Zatial som si ani frajerku a ani kamaratku nenasiel. Nebol som tu cez sviatky ale hadam svita na lepsie casi...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy