Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: 1 2 [3]   Dolů
 
Autor Téma: Prihlasenim k trvalemu pobytu v Nemecku prijit o ceske obcanstvi?  (Přečteno 281066 krát)
milda34
Host
« Odpověď #30 : Červenec 17, 2014, 08:44:22 am »

Uz  myslel,ze se tady Hary neobjevi.. Hary, a jak se na tento problem divas ty? Melo by byt prestehovani se do ciziny a tudiz placeni dani v cizine duvodem k odebrani obcanstvi?
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 08:46:42 am od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #31 : Červenec 17, 2014, 08:48:44 am »

Samozrejme ze to nieje dovod k odobratiu ceskeho obcianstva...ale aspon vidis coho su schopni politici...a co vsetko im lezi v zaludku...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #32 : Červenec 17, 2014, 08:49:33 am »

Milan ja zijem dlho v Nemecku a nemam dovod sa vzdat slovenskeho obcianstva...nemecke obcianstvo nepotrebujem..sme v Eu...
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #33 : Červenec 17, 2014, 09:29:20 am »

Milan ja zijem dlho v Nemecku a nemam dovod sa vzdat slovenskeho obcianstva...nemecke obcianstvo nepotrebujem..sme v Eu...

Na to, jestli mas duvod se vzdat slovenskeho obcanstvi, jsem se te neptal. Ale s tvym nazorem nahore se neda nez souhlasit. Prestehovani by nemelo byt duvodem k odebrani obcanstvi - neskutecne, co si jedna politicka hlava zase vymyslela:-) Vsak to ani zakony zeme neumoznuji...
A nezlob se, v mych ocich nejsi dlouhou dobu v Nemecku, jsi tu teprve 10 ci 11 let - to zas az takova vecnost neni, tak se s tim porad neohanej - protoze to tu pisese casto, pamatujeme si to a nemusis nam to porad pripominat.

Milan
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 09:33:05 am od milda34 » Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #34 : Červenec 17, 2014, 09:40:43 am »



  Milan pozna dost cechov slovakov emigrantov...co tu ziju vyse 30r..a Vela z nich ma slovensky ci cesky pas...a to su prefikany lisiaci...keby to bolo vyhodne si zobrat nemecky zu ho ti lisiaci maju....nevsadili vsetko na nemecku kartu...a robia dobre...
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #35 : Červenec 17, 2014, 09:42:04 am »


  Milan zakony sa stale menia vsade...pred 2r tusim chcel nas Minister vnutra Kalinak,aby sme vsetci mali oznamovaciu povinost kde v zahranici sme...aj prezident to odmietol...a dnes si NATO zu  nikto nespomenie...vies vsetky tieto tzv kauzicky su,len zastierka na zakrytie ich skandalov kseftov atd...
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 09:43:23 am od hary01 » Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #36 : Červenec 17, 2014, 11:25:59 am »

Napadly mne dva souvisejici ciitaty, Hary :

Oscar Wilde (irsky dramatik):
"Vlastenectvi je mizernou cnosti"

Paul Johnson ( britsky historik a spisovatel):
"Vlastenectvi je poslednim utocistem darebaku"

 Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #37 : Červenec 17, 2014, 11:43:42 am »



 od tychto ludi si ber priklad  Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #38 : Červenec 17, 2014, 02:06:01 pm »

... aha, a myslis, ze bychom si meli brat priklad tedy od tebe?  Smích
Nebo mas taky v zasobe nejake citaty, napriklad Sloty nebo Fica?  Mrknutí
« Poslední změna: Červenec 17, 2014, 02:14:10 pm od Hair » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #39 : Červenec 17, 2014, 02:24:38 pm »

Hary, k tve odpovedi #34:
cit. "Milan pozna dost cechov slovakov emigrantov..."  Proboha odkud vis, kolik jich znam? Ale diky tomu, ze te uz vsichni dobre zname a taky diky tomu, ze tohle tady vykrikujes taky porad leta letouci donekonecna, je mi jasny, ze ti ve slove "pozna" vypadlo na konci jedno dost rozhodujici pismenko, a to pismenko "m". Pak totiz ta veta vypada jinak: "Milan, poznam dost Cechov atd..." A tato veta ma uplne jinou vypovedni hodnotu... Pak se neni co divit, ze dochazi k tolika nedorozumenim, kdyz pises jak cune a po precteni sveho vyplodu zrejme nepochopis ani sam, co jsi myslel...

K te same odpovedi #34:
Proc porad omilas donekonecna (ackoliv tohle tema tady bylo 1000x rozebrano jinde), ze "nevsadili vsetko na nemecku kartu... a to je dobre...". Budes se divit, mam stejny nazor, ale ty porad zapominas, ze je mozne mit obcanstvi dve, coz ty tady take verejne pranyrujes. Co kdyz ti tvi lisaci se nechteli vzdat ceskeho obcanstvi, protoze nechteli vsadit vsechno na nemeckou kartu (coz pokladam za rozumne), ale hned po 1.1.2014 si zazadali i o nemecke obcanstvi, nebot to Cechy umoznily?
 
K odpovedi #35:
Dekuji za ponauceni, ze se zakony meni vsude, to jsem zcela urcite nevedel:-)

K te same odpovedi #35.
"NATO" jsi myslel North Atlantic Treaty Organization?

K odpovedi #37:
Oscar Wilde i Paul Johnson jsou mi rozhodne zarnejsim prikladem nez ty... to rozhodne.

Zdravi Milan
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #40 : Červenec 17, 2014, 02:56:06 pm »

Hary, k tve odpovedi #34:
cit. "Milan pozna dost cechov slovakov emigrantov..."  Proboha odkud vis, kolik jich znam? Ale diky tomu, ze te uz vsichni dobre zname a taky diky tomu, ze tohle tady vykrikujes taky porad leta letouci donekonecna, je mi jasny, ze ti ve slove "pozna" vypadlo na konci jedno dost rozhodujici pismenko, a to pismenko "m". Pak totiz ta veta vypada jinak: "Milan, poznam dost Cechov atd..." A tato veta ma uplne jinou vypovedni hodnotu... Pak se neni co divit, ze dochazi k tolika nedorozumenim, kdyz pises jak cune a po precteni sveho vyplodu zrejme nepochopis ani sam, co jsi myslel...

K te same odpovedi #34:
Proc porad omilas donekonecna (ackoliv tohle tema tady bylo 1000x rozebrano jinde), ze "nevsadili vsetko na nemecku kartu... a to je dobre...". Budes se divit, mam stejny nazor, ale ty porad zapominas, ze je mozne mit obcanstvi dve, coz ty tady take verejne pranyrujes. Co kdyz ti tvi lisaci se nechteli vzdat ceskeho obcanstvi, protoze nechteli vsadit vsechno na nemeckou kartu (coz pokladam za rozumne), ale hned po 1.1.2014 si zazadali i o nemecke obcanstvi, nebot to Cechy umoznily?
 
K odpovedi #35:
Dekuji za ponauceni, ze se zakony meni vsude, to jsem zcela urcite nevedel:-)

K te same odpovedi #35.
"NATO" jsi myslel North Atlantic Treaty Organization?

K odpovedi #37:
Oscar Wilde i Paul Johnson jsou mi rozhodne zarnejsim prikladem nez ty... to rozhodne.

Zdravi Milan

Milane, dekuju za to NATO, to mne skoro rozlozilo na prvocinitele  Šok - uz jsem nemela sily a jako "ucitelka", jak mne nazval Hary,  jsem uplne odpadla  Smích.
Marnost nad marnost...  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
jesennavila



Karma: 5
Příspěvků: 433



« Odpověď #41 : Červenec 17, 2014, 03:36:12 pm »

Harry, nie som si istá, či tá Kaliňákova ohlasovacia povinnosť stále neplatí, to len tak medzi nami.
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #42 : Červenec 17, 2014, 04:12:01 pm »

Ohlasovaci povinnost obcanu SR

tady jsou odkazy na aktualni zakon (asi paragraf 9) a pak komentar:

http://www.zakonypreludi.sk/zz/1998-253

http://www.ulclegal.com/sk/bulletin-pro-bono/verejna-sprava/4787-novela-zakona-o-hlaseni-pobytu-obcanov


Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy