Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: 1 [2] 3   Dolů
 
Autor Téma: Prihlasenim k trvalemu pobytu v Nemecku prijit o ceske obcanstvi?  (Přečteno 281122 krát)
jirike
Host
« Odpověď #15 : Červenec 11, 2014, 04:44:01 pm »

 Nevím co si myslet/Nerozhodný
« Poslední změna: Červenec 11, 2014, 04:45:30 pm od jirike » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #16 : Červenec 11, 2014, 05:02:02 pm »


Kdysi jsem s nim videla 13. komnatu, nevim jestli ten porad znas. Skoncil s duchodem snad 6000 KC, dalo by se rict v chudobe. Nestekne po nem ani pes.  Je to castecne i jeho vina, protoze si oddelal zdravi  dopingem (ovsem tenkrat to delali vsichni, aniz by mysleli na nasledky).


Diddi, jako kdysi vrcholovy sportovec (za mlada samozrejme - ted uz se skoro nepredklonim, abych si zavazal tkanicku  Škleb) znam dobre prostredi vrcholovych sportovcu a muzu ti potvrdit, ze specialne u vzperaci bylo pichani "bobuli" na dennim planu... proto me zajimalo, co se s Otou stalo... Megasmutny, politovanihodny, chybi mi proste slova....
« Poslední změna: Červenec 11, 2014, 05:23:21 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #17 : Červenec 11, 2014, 05:07:26 pm »

Milane tady se na to muzes kouknout:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1186000189-13-komnata/207562210800028-13-komnata-oty-zaremby
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #18 : Červenec 11, 2014, 05:23:43 pm »


Kdysi jsem s nim videla 13. komnatu, nevim jestli ten porad znas. Skoncil s duchodem snad 6000 KC, dalo by se rict v chudobe. Nestekne po nem ani pes.  Je to castecne i jeho vina, protoze si oddelal zdravi  dopingem (ovsem tenkrat to delali vsichni, aniz by mysleli na nasledky).


Diddi, jako kdysi vrcholovy sportovec (za mlada samozrejme - ted uz se skoro nepredklonim, abych si zavazal tkanicku  Škleb) znam dobre prostredi vrcholovych sportovcu a muzu ti potvrdit, ze specialne u vzperacu bylo pichani "bobuli" na dennim planu... proto me zajimalo, co se s Otou stalo... Megasmutny, politovanihodny, chybi mi proste slova....
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #19 : Červenec 11, 2014, 05:37:09 pm »

Tak jsem se na to koukla po letech znovu, tak zdravi si neoddelal dopingem, to spis si vsechny popudil proti sobe, kdyz o tom zacal mluvit. On je to spis takovy "jednoduchy" clovek, ktery propasl "se o sebe postarat", pote, co musel skoncit s karierou. Ale presto je to smutny, jak s nim zametli.
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #20 : Červenec 11, 2014, 05:41:19 pm »

Tak jsem se na to koukla po letech znovu, tak zdravi si neoddelal dopingem, to spis si vsechny popudil proti sobe, kdyz o tom zacal mluvit. On je to spis takovy "jednoduchy" clovek, ktery propasl "se o sebe postarat", pote, co musel skoncit s karierou. Ale presto je to smutny, jak s nim zametli.
:-) Vzperaci patrili vzdycky k tem jednodussim (neni mysleno zle ani urazlive)..... Oni meli za ukol do sebe nacpat co nejvic kalorii (podle kategorie) a zvedat tuny kovu nad hlavu - nic vic.....ale byli prima, davali mi vzdycky kdyz jsme se setkali na soustredeni v Nymburce rizky a takovyhle dobrutky, takze jsem netrpel nedostatkem...  
Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #21 : Červenec 11, 2014, 05:43:21 pm »

Milane: Smích Mrknutí

To mi pripomnelo, jak jeden muj kamarad musel v 7 letech do ozdravovny, protoze byl obezni a prijel po nekolika nedelich jeste tlustsi nez byl predtim. Zasadni chybou dietnich "odborniku" bylo, ze nechavali anorekticke deti jist v jedne mistnosti s malymi otesanky.Smích
« Poslední změna: Červenec 11, 2014, 05:46:18 pm od Diddi » Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #22 : Červenec 11, 2014, 05:54:09 pm »

Milane: Smích Mrknutí

To mi pripomnelo, jak jeden muj kamarad musel v 7 letech do ozdravovny, protoze byl obezni a prijel po nekolika nedelich jeste tlustsi nez byl predtim. Zasadni chybou dietnich "odborniku" bylo, ze nechavali anorekticke deti jist v jedne mistnosti s malymi otesanky.Smích

No jo, tak to je opravdu zasadni chyba.... Ale nebyli jedini, kdo takovou chybu delal... To vis, gymnastickemu reprezentaku bylo vzdycky v Nymburce servirovano jen trosku polivky, zelenina, obcas maso na vode, jogurty a podobny dietni voloviny.... A ja musel jet s nima v tom a prihlizet, jak vedle u stolu sedi vzperaci, za horama masa na hlubokych talirich nebyli ani videt a zpoza tech taliru se ozyvalo jen chrochtani a mlaskani a cakala mastnota na vsechny strany.. Vis jak mi bylo? Nastesti se kluci vzdycky smilovali a prihodili neco ke me. A kdyz nahodou jednou za uherskej rok i nas reprezentak dostal rizek, holky oskrabaly veskerou strouhanku (to nejcennejsi na rizku), po ktere se udajne tloustne, a postavily to pak prede me. Pak jsem nebyl videt ani ja za tim hlubokym talirem plnym mastne strouhanky. Pak se ozyvalo mlaskani a chrochtani a mastnota cakala i ode me. Zajimavy, ja nepribral ani deko.....Jezis, jak rad na to vzpominam! :-)
« Poslední změna: Červenec 11, 2014, 05:56:20 pm od milda34 » Zaznamenáno
Diddi
Host
« Odpověď #23 : Červenec 11, 2014, 06:03:09 pm »

No jo, plavci taky nesmi pribrat, vlastne zadni sportovci. Vzpominky na mladi jsou vzdycky to nejhezci. Navic, to spatne se vytrati a zustava vetsinou jen to hezke. Skleroza je nekdy dobra vlastnost. Smích No ale ted si muzes rizecku dat dosytosti. Mrknutí Jejda, do jake hospody, me to muz vzdycky v Mnichove lakal, ze tam davaji rizky jak vrata? Je to pry vyhlasene.  Se ho musim zeptat az prijde.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #24 : Červenec 11, 2014, 07:27:20 pm »

Skoda ze neni zadna snaha ten Nymburk, myslim areal CSTV zachranit. A naopak tam jsou jine snahy. Nechat co nejvic schatrat a sikovne si prodat. .. Smutek Ale to uz je jiny pribeh, typický pro vse co se v Česku děje. ..

Mozna ze by stacilo, kdyby se dalo par lidi s hezkyma vzpominkama a moznostna a znamostma do kupy a zabojovali Mrknutí
Co Milane ? Mrknutí Vis jak to tam vypada dnes ?
Zaznamenáno
milda34
Host
« Odpověď #25 : Červenec 11, 2014, 07:43:21 pm »

Skoda ze neni zadna snaha ten Nymburk, myslim areal CSTV zachranit. A naopak tam jsou jine snahy. Nechat co nejvic schatrat a sikovne si prodat. .. Smutek Ale to uz je jiny pribeh, typický pro vse co se v Česku děje. ..

Mozna ze by stacilo, kdyby se dalo par lidi s hezkyma vzpominkama a moznostna a znamostma do kupy a zabojovali Mrknutí
Co Milane ? Mrknutí Vis jak to tam vypada dnes ?

CO? On Nymburk uz nefunguje? No to je mi nadeleni, o tom nemam ani poneti. Jak to tam vypada dnes netusim, ja to mam porad pred ocima jako z doby, kdy jsem tam  jezdival na soustredeni... Ty vis co se tam deje? Kdyz tak mi napis soukrome, at to tady nezaneradime Nymburkem...

M.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #26 : Červenec 12, 2014, 05:08:22 am »

http://euro.e15.cz/archiv/kdyz-reprezentant-tak-z-nymburka-780645
Zaznamenáno
mormartina



Karma: -24
Příspěvků: 145


« Odpověď #27 : Červenec 12, 2014, 06:05:36 am »

V teto souvislosti si dovoluji upozornit na nasledujici clanecek:http://hedvicek.blog.cz/1407/zeme-ktera-za-to-nestoji
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #28 : Červenec 12, 2014, 08:54:11 am »

V teto souvislosti si dovoluji upozornit na nasledujici clanecek:http://hedvicek.blog.cz/1407/zeme-ktera-za-to-nestoji

Trošku drsnější pojeti v podani Ross Hedvicek a mirnejsi nasledujici prispevek z Reflexu.
ALE ! Z meho pohledu tam lze se vsim jen souhlasit...
Kdyby pan Huml dodal neco o znarodneni ceskeho majetku P.Kvitove, uz by se od predlistopadovych činitelů nelišíl ničím. ..
Ceska politicka reprezentace je opravdu k zblití...  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Moje babicka rikavala - Mate tam Ty co jste chtěli, sami jste si je zvolili...  Mrknutí
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #29 : Červenec 17, 2014, 07:52:26 am »

Tvrdis,ze Ceska Politika je k bliti..a mate snad na vyber nieco lepsie ci slusnejsie?To iste slovaci..na yvber nieje nic dobre...takze zbytocne placete nad tym co mate Doma..a slovaci su natom tak isto.Do politiky slusny clovek nejde.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy