Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Prace v mnichove  (Přečteno 40288 krát)
Miška



Karma: 0
Příspěvků: 28



« : Leden 12, 2008, 12:29:49 pm »

zdravim vas vsechny do mnichova Polibek
chtela bych se vas zeptat jestli nekdo neznate nejake rodiny nebo aupair agentury v mnichove
jestli znate tak se ozvete prosim,napiste kontakt
moc dekuju Mrknutí
Zaznamenáno
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« Odpověď #1 : Leden 13, 2008, 02:41:21 pm »

Pokud by jsi mela primo zajem, vim o jedne rodine, ktera momentalne od unora hleda novou aupair
Zaznamenáno

Makis
Daisy



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Leden 14, 2008, 05:39:17 pm »

Ahoj Misko,

ja mam take jednu rodinu, kde hledaji au-pair - zacatek brezna, kdyztak se ozvi :-)
Zaznamenáno
Anetta



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #3 : Leden 15, 2008, 10:37:39 am »

Ahojky,
 prave odchazim od jedne cesko-nemecke rodiny. Maji dve deti, kluka(5) a  holku(2). Pokud bys mela zajem, napis mi email a ja ti napisu blizsi informace o rodine... Nastup je mozny ihned. Anet Úsměv
Zaznamenáno
k.m.e



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Leden 16, 2008, 08:26:30 am »

Ahoj Daisy, zaciatkom brezna mam prist do mnichova a hladam si popri stipku aj nejaku pracu, no a nahodou som nasla tvoju reakciu na miskin inzerat. Ak by miska nemala zaujem, mohla by si mi poslat na teba e-mail alebo nejake blizsie info o tej rodinke. dik
Zaznamenáno
Marcela Kosarova



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #5 : Leden 18, 2008, 03:14:00 pm »

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, jestli prosim nevite jeste o nejakem volnem miste na Au-pair v mnichovskem Innenraum.

Dekuju,
Marcela
Zaznamenáno
Véronique



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #6 : Leden 18, 2008, 07:47:27 pm »

mám jednu rodinku na konečné U3 v Neuridu, dvě holky 6 a 12 let, jsou hodné a žijí s maminou sami. Já bych potřebovala do konce února odejít
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy