Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: hľadám prácu  (Přečteno 19027 krát)
nika490



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Listopad 17, 2013, 10:02:07 pm »

Nevie niekto o niakom voľnom mieste v Mníchove? Súrne by som potrebovala prácu od decembra....
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1 : Listopad 18, 2013, 07:25:35 pm »

Nika ubytovanie mas v Mnichove?nemcina?skusenosti?
Zaznamenáno
Ladislav Beckmann
Host
« Odpověď #2 : Prosinec 14, 2013, 04:03:40 pm »


Ahoj,

podaval jsem tady nedavno na strance 2krat Inzerat,ze hledame lidi,ktery chteji pracovat v Joeys Pizza v Mnichove.Diky teto Strance Mnichov.de jsem dostal moznost poznat dost lidi,kteri uz i u nas dokonce pracuji.Nabizime jeste par mist jako Ridic/ka  a ted i jako Pekar/ka Pizzy.Mas zajem delat v super Tymu?Ozvi se mi na email a domluvime se.Pracuje se bud v Mnichove Sendling a nebo ve Schwabingu.Ale prosim jedna vec: znalost Nemciny je opravdu dulezita.Nemusi ta znalost na 100%,ale min. domluva je dulezita.Pracuje se u nas bud na VZ,TZ a nebo Nebenjob 450 euro...
Tesim se na tvuj email s tvoji fotografii a neco o tobe.Ja sam delam u Joeys jako Ridic uz 2 roky a jsem velice Spokojeny.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy