Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Surne hladam pracu pre Brataaaa....  (Přečteno 45480 krát)
Praca1709
Som normalna Babenkaaaa......



Karma: 3
Příspěvků: 26


Som normalna Babenkaaaa......


« : Listopad 21, 2013, 09:49:52 am »

Ahojte, prosim Vas surne hladam pracu pre brata ­ na poziciu BALIČOV,­ SKLADNÍKOV­, POMOCNÝCH­ PRACOVNÍKO­V, VŠEOBECNE­ OPERÁTOROV­ NA LINKE,V Rakusku,­ v Nemecku,­ vo Svajciarsk­u. Nebavi nás už davat podvodnickym agenturam peniaze do predu a sama lož!!! Nikdy sa neozvali,ani nenapisali!! Vieme sa odmenit za niečo,a le do predu už nikdy nedame a neposleme peniaze nikomu!!!! Prosim ak o niecom viete dajte mi vediet Dakujem Polibek
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #1 : Listopad 21, 2013, 11:13:59 am »

http://edymax.com/ponuka-prace/nemecka-spolkova-republika/zeleznicny-dozorca-nemecko/

oni hladaju ludi do nemecka na rozne prace...maju kancelariu aj v Mnichove na Leopoldstras...ludia cez nich robia v nemecku na sk prac.zmluvu plus diety ...toto podvod nieje.
Zaznamenáno
Praca1709
Som normalna Babenkaaaa......



Karma: 3
Příspěvků: 26


Som normalna Babenkaaaa......


« Odpověď #2 : Listopad 21, 2013, 12:08:37 pm »

ahoj  dik ale edymax urcite nieee
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #3 : Listopad 21, 2013, 04:55:35 pm »

ahoj  dik ale edymax urcite nieee
moja zlata mas moc velke oci si nemysli ze brat si najde nieco lepsie ako napr. edymax podla mna na to ani nema aby robil cez nieco lepsie.......hary ti dal presne to naco ma tvoj brat v momentalnej situacii..... ma dobry odhad  Kroutím očima

Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #4 : Listopad 21, 2013, 04:58:17 pm »

http://edymax.com/ponuka-prace/nemecka-spolkova-republika/zeleznicny-dozorca-nemecko/

oni hladaju ludi do nemecka na rozne prace...maju kancelariu aj v Mnichove na Leopoldstras...ludia cez nich robia v nemecku na sk prac.zmluvu plus diety ...toto podvod nieje.
hary toho dozorcu som uz kukal davnejsie......flek je to sice fajn ale dostat sa tam reálne asi tazko.....mozno ty by si na to mal ale drviva vacsina urcite nie  Kroutím očima
Zaznamenáno
Praca1709
Som normalna Babenkaaaa......



Karma: 3
Příspěvků: 26


Som normalna Babenkaaaa......


« Odpověď #5 : Listopad 21, 2013, 09:09:02 pm »

Anoo.Co??? Stale si myslite ze Edymax je  naj naj... Bozeee ved viem robil mi tam  kamos 3 dni aj s topankami heheh, poslali ich vsetkych domov novacikov, nesplnanali normy!!a kde su ich vydaje  atd tad.. takze nebudte az taky mudry
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #6 : Listopad 21, 2013, 10:21:40 pm »

Praca 1709 ja som nepovedal,ze edymax je naj..ja som ti dal,len tip..niac viac...tak sama vidis ze dnes ma novacik velmi tazsie uspiest a hlavne bez slusneho jazyka...kde su tie zlate casy kedy brali aj ludi s 3 slovickami Úsměv)))..kua to uz nikdy nepride...radim vam ucte sa nemcinu a jazyky ked chcete do sveta...
Zaznamenáno
bippo23



Karma: -4
Příspěvků: 93


« Odpověď #7 : Listopad 22, 2013, 05:09:42 pm »

Praca 1709 ja som nepovedal,ze edymax je naj..ja som ti dal,len tip..niac viac...tak sama vidis ze dnes ma novacik velmi tazsie uspiest a hlavne bez slusneho jazyka...kde su tie zlate casy kedy brali aj ludi s 3 slovickami Úsměv)))..kua to uz nikdy nepride...radim vam ucte sa nemcinu a jazyky ked chcete do sveta...
hary dnes uz ani slušny jazyk nezaruci solidny flek......ludi je jak sračiek.....konkurencia je strašiak pre každeho uchadzača  Kroutím očima
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #8 : Listopad 22, 2013, 06:47:10 pm »

Bipo zial mas pravdu,ale slusne vediet dnes jazyk uz je nutnost.....ale nic ti to nezaruci to je fakt...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy