Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Kamaradi???  (Přečteno 66737 krát)
Hexulka



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Srpen 28, 2013, 07:23:33 pm »

Ahoj  Úsměv hledam nove kamarady v Mnichove, nejlepe nekoho komu nevadi hafani... Pokud se radi prochazite a ne jen po nakupnich centrech (coz je obcas taky treba)tak se ozve...
Oblast: Thalkirchen
PS:bohuzel nemam moc volno ale tem co bydli v Mnichve a pracuji v Biergarten nebo vedi jak to chodi nemusim nic rikat... Tesim se na Vas Mrknutí
« Poslední změna: Srpen 28, 2013, 07:37:33 pm od Hexulka » Zaznamenáno
NeverFr



Karma: 0
Příspěvků: 36



« Odpověď #1 : Srpen 29, 2013, 08:38:16 am »

Ahoj, napsala jsem ti do zprav. Jinak kdyby mel nekdo chut cokoliv podnikat, tak se urcite ozvete Úsměv
Zaznamenáno
minokrebes



Karma: 0
Příspěvků: 21


« Odpověď #2 : Srpen 31, 2013, 10:38:16 am »

Ahoj, Thalkirchen mám pár zastávok metrom... akého máš psa? kde v Bierrgarten pracuješ?
Zaznamenáno
Judzin



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #3 : Září 09, 2013, 12:15:45 pm »

Ahoj. Ja bych rad nekam zasel. Prestehoval jsem se do Mnichova v lete a hledam novy kamarady.
Zaznamenáno
Hrošík



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #4 : Září 11, 2013, 08:09:34 pm »

Ahojky,nebydlím sice v Mnichově,ale v Augsburgu. Tak kdyby sis chtěla třeba udělat výlet i spejskem není problém. Mám také jednoho a je tu hezký park,který mám velmi blízko bytu :-).
Jinak se samozřejmě ráda seznámím  is ostatními čechy. Tady v Augsburgu jich moc není...nebo jsem možná neměla štestí...Petra
Zaznamenáno
Peterschwarz



Karma: -1
Příspěvků: 11


Wir lieben München


« Odpověď #5 : Září 11, 2013, 09:12:48 pm »

Prosím kdo je z mnichova ať mi napíše co nejdřív něco podniknem nebo se tu zblázním už sem tu sám přes měsíc.
bydlím Berg am Laim nebo přijedu kam koliv  Úsměv

Dík Peter
Zaznamenáno
Micky



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #6 : Únor 16, 2014, 06:08:51 pm »

 Ahoj Hexulko, rád se sejdu a seznámím se s češkou, a někam skočíme s pejskama a co takhle kolo, at se trochu provětáme všichnu společně.   
Zaznamenáno
konakam



Karma: 0
Příspěvků: 39



« Odpověď #7 : Únor 16, 2014, 07:06:11 pm »

Ahoj já bydlím u U2 Silberhornstrasse, ráda hraju deskové hry, mám kolo a ráda s někým strávím trošku času.
Zaznamenáno
BAREVE



Karma: 1
Příspěvků: 61

restauracia vo Schwabingu-slovenski majitelia, slo


« Odpověď #8 : Únor 17, 2014, 01:59:25 pm »

Ahoj vsetci, ako tu tak citam kazdy niekoho hlada... co tak zalozit neaky CZ/SK  Stammtisch? Napriklad jeden krat do mesiaca? Vymenit si skusenosti, pomoct si, poradit alebo iba tak pokecat.Myslim, ze by to vsetkym novym aj starym"MNICHOVCANOM" pomohlo. Ak by bol zaujem rada poskytnem priestory u nas v BAREVE.
Ahoj Alena
Zaznamenáno

BAREVE
i.v.a.n.k.a



Karma: 2
Příspěvků: 19



« Odpověď #9 : Únor 17, 2014, 04:59:05 pm »

ahojte Úsměv ja som blizko teba Úsměv mam zastavku Machtlfingerstr. U3 Úsměv na psi som sice alergicka ale von by to nemalo vadit Úsměv ale mam malu dcerku a s tou chodim vencit Úsměv takze prechadzky vonku )(aj po obchodoch) be mohli byt fajn Úsměv kludne napis Úsměv ahoj Úsměv
Zaznamenáno

Úsměv
Martina99



Karma: 0
Příspěvků: 18



« Odpověď #10 : Únor 26, 2014, 08:20:55 pm »

Ahoj, ja bydlim v Obergiesing, mam ale dite- 8 mesicu, tak hledam nekoho, komu to nevadi  Smích  Psy mam moc rada, tak ja bych tahla kocar a vy psa  Úsměv nebo na stridacku.....hehe
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy