Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: 1 2 3 [4] 5   Dolů
 
Autor Téma: Češi ve Stuttgartu?  (Přečteno 579340 krát)
Samino



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #45 : Prosinec 04, 2008, 01:38:40 pm »

Ja sice nejsem v Nürtingenu, ale Sindelfingen-Böblingen coz je rozhodne bliz ne Stutt. Do Silvestra tady sice uz nebudu, ale po novym roce planuju zase nejaky vikendy v nemecku, tak by se neco podniknout dalo ... :-)

Ahooj.. velmi me tesi,ze zjistuji,ze tu je Cech,ktery bydli v Nürtingenu stejne jako my.. Tak to musime dat urcite nekdy sraz.. divadlo nevim nevim..ted o vikendu sme byli se Zuzkou na plese v Nurtingenu,takze mame kulturni akci na chvili asi vybranou.. :-)  ale treba na kafco,nebo nekam do hospudky zajit,co??
« Poslední změna: Prosinec 04, 2008, 01:55:58 pm od David » Zaznamenáno
Dominique



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #46 : Prosinec 05, 2008, 06:23:51 pm »

ahojky.. tak az budes mit chut nekam vyrazit,tak se urcite ozvy.. ja uz tady toho casu taky do silvestra moc nebudu,tak po novym roce to bude ok...   Mrknutí
Zaznamenáno
pindruse



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #47 : Prosinec 07, 2008, 03:59:43 pm »

ahojky ja vim kde je cela ceska restaurace a sice v sindelfingenu zimmerstr.49 tel. 07031435303  home adrese jewww. schwejk-sindelfingen.de  je to tam fakt super i jidlo i pivko
Ahoj lidi, cechu je tad ve Stuttgartu hodne, akorat jse schovavaji! Valím oči! Super! treba pres den v pracy nebo v e skole! Vite kde maj ceske pivo? Valím oči! Super!
Zaznamenáno
Franta



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #48 : Prosinec 08, 2008, 11:17:14 pm »

Je sem rad ze ted se ukazalo dost cechu a slovaku ve Stuttgartu.  Ja ted pojedu 19 prosince na moravu (na vanoce) ale pak budu spatky. 

Diky moc za informaci ohledne ty Cesky restauraci v Sidelfingenu, musim se tam jit podivat. 

Poznate nekoho kdo umi najit ASTRU satelite tady ve Stuttgartu?  Ja mam vsetcko napojeni ale nemuzu chytit tu druzici.  Diky moc jestli my nekdo muze pomoct neb poradit. 

Moje cislo je 071128054435 jestli by nekdo chtel zavolat nebo email je ffoltyn[zavináč]yahoo.com

Diky a pak se urcite vyrovnam.  Muj maly by byl rad ze se zase podiva na tu niakou ceskoslovenskou pohadku.

Franta
Zaznamenáno
Samino



Karma: 0
Příspěvků: 11



« Odpověď #49 : Prosinec 15, 2008, 04:59:07 pm »

Svejk v Sindelfingen je fakt pratelske mistecko ... jen skoda ze tam netoci plzen :-/ jinak se tam v tydnu obcas schazeji cesi co delaji pro Daimler, ale vsichni jezdi na vikendy domu, takze s nima nic neni ...
Zaznamenáno
martinek2502



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #50 : Prosinec 20, 2008, 10:57:52 pm »

ahojik ja bydlim v sindelfingenu pekna dira a nikoho tady neznam , a rad bych se touto cestou rad seznamil dik kdyz tak me icq je
191410443 jsem tady tedka na teto strance poprve dik
Zaznamenáno
Marquetka



Karma: 0
Příspěvků: 23



« Odpověď #51 : Leden 17, 2009, 01:14:51 pm »

Ahojte, zdravim z Reutlingenu. Neni ted zrovna nikdo pobliz?
Zaznamenáno
RadkaW.



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #52 : Únor 02, 2009, 10:53:05 pm »

Zdravim vas Cesi, moc vas tady jeste neni.Najde se i nejaka ceska matka pobliz LB?
Zaznamenáno
Mirek-DE



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #53 : Únor 14, 2009, 03:59:45 pm »

CAu Jmenuju se Mirek. Bydlim v Feuerbachu - Boschak Mrknutí Smích Jsem mladik... 21;) kdyz by jste nekdo mel napad na nejakou akci staci dat vede.t.jsem tu i pres vikendy a moc do CR nejezdim...Diky... Mrknutí jinak znam zde dost lidi tkaze se to muze spojit Mrknutí
Zaznamenáno
julineeckaa



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #54 : Únor 14, 2009, 11:38:20 pm »

Ahojky...jmenuji se Veronika, jsem ve Stutti uz vic jak rok a jeste jsem tu zadneho Cecha nepotkala Škleb...momentalne hledame nejakou kolegyni, neni tu slecna, ktera by mela zajem pracovat v hotelu na recepci?...jinak jestli bude nejaky srazik, tak bych rada dosla:-) Hezky vecer preji
Zaznamenáno
A5



Karma: 0
Příspěvků: 2



« Odpověď #55 : Červen 02, 2009, 09:43:19 am »

Ahoj vsichni,
je mi 25. Jsem tu uz 3 roky, teda ne primo ve Stuttgartu ale Göppingenu. Ale rada bych se seznamila s par ceskyma lidma. Chybi mi ;-) Do Cech se dostanu opravdu jen malo. Nevim jestli tento portal jeste nekdo navstevuje. Ale bylo by super neco podniknout. Preju hezky den  Úsměv
Ala
Zaznamenáno
darling



Karma: 4
Příspěvků: 57


« Odpověď #56 : Červenec 01, 2009, 07:11:20 am »

Ahojky vsichni,
co vim ted o jednom ceskem srazu, tak je to
POZVANI NA POSEZENI POD KASTANY V PATEK DNE 03. 07. 2009

Zveme Vas vsechny na dalsi posezeni

v patek, dne 3. cervence od 18.00 hod.

Sejdeme se venku pod kastany v restauraci

HIRSCH, Hauptstraße 58, 70839 Gerlingen, Tel. 07156/27270.
V pripade spatneho pocasi jsme pro nas zamluvili mista v restauraci uvnitr.

Nabizeji vybornou (nejlepsi v celem okoli) pizzu, ale i jine lahudky. Samozrejme nas uvitaji  i kdyz si nic neobjedname.

Ze Stuttgart jezdi do Gerlingen U 6.

Tesime se na Vas!!


Marcela Preller
E-mail: mppreller[zavináč]aol.com
PS: neni to moje akce, pouze o ni informuji :-)
Zaznamenáno
Maci***



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #57 : Červenec 16, 2009, 07:32:55 am »

SPORTOVNI AKCE - PROJIZDKA NA KOLECH

Ahojky vsem,

je naplanovana mala projizdka na kolech:

sraz je pristi sobotu 25.7. v Göppingenu, delka trasy cca.50-60 km (PO ROVINCE  Mrknutí)

Pokud jste nekdo z Bietigheimu a okoli, tak bychom jeste jednoho mohli vzit do auta...jinak se da dojet i vlakem

Takze kdo mate cas a chut, tak se ozvete a ja vam poslu dalsi presne informace...

Hezky den, Marcela

PS: sraz je v 10 hodin v Göppingenu Hohenstaufen - smer Lorch (297), za krizovatkou je po prave strane mala Tankstelle Total a po leve strane je hazenkarska hala a u ni je parkoviste P1 - tam je sraz.
V pripade bloudeni  Mrknutí volejte 0176 78401865




« Poslední změna: Červenec 20, 2009, 02:05:15 pm od Maci*** » Zaznamenáno
stuttgart2009



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #58 : Srpen 05, 2009, 02:05:29 pm »

Čechů je ve Stuttgartu opravdu hodně . Mohu to potvrdit jelikož se schází , řekl bych skoro každý den v restauraci na Hirschstrasse  . Dole je perfektní restaurace a nahoře je kabaret , kde se Vám předvedou tancem nejen holky z Česke ale i ze Slovenska .
Mají tam vynikající pivo a řidiči co jezdí na pravidelné autobusové lince Stuttgart - Praha tam nosí aktuální denní tisk , mladou frontu , lidové noviny anebo také třeba i rudé právo . Občas tam donesou i nějaký časopis . Tak když budete mít zájem tak to tam navštivte . Jsou tam opravdu dobří přátelé a dobré posezení Úsměv
Zaznamenáno
Axela



Karma: 1
Příspěvků: 2


Ahojky!Rada bych zase na pokec s krajanama!;)


« Odpověď #59 : Září 16, 2009, 12:04:51 pm »

Ahojky vsichni ze Stuttgartu a okoli =)
Jsme rodinka cechu, kteri uz delsi dobu bydli v Nemecku. Chybi nam ale kontakt k lidem z nasi zeme.

Moc radi by jsme se dozvedeli, kde se schazeji cesi a prisli take na tento sraz.

Nemohl by nam nekdo poskytnout konkretni informace Co????

Dekuji mockrat predem Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy