Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám prácu - Frankfurt  (Přečteno 47465 krát)
Klaudy



Karma: 0
Příspěvků: 5


« : Leden 10, 2013, 08:30:48 pm »

Ahojte, hľadám si prácu vo Frankfurte, viete mi pomôcť? Ovládam angličtinu a základy nemčiny. Prosím pomôžte Úsměv
« Poslední změna: Leden 11, 2013, 04:28:47 pm od David » Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #1 : Leden 11, 2013, 02:52:59 pm »

Ahoj. nevim jestli si holka nebo kluk Úsměv...ale muzu nabidnout pouze brigadu v podobe hlidani meho syna Úsměv, je to spis privydelek... diky za info. Sabina
Zaznamenáno
Klaudy



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #2 : Leden 11, 2013, 07:21:15 pm »

Ahoj som dievča Úsměv Sabinka ďakujem, veľmi rada by som strážila Tvojho synčeka , ale z toho by som tam asi nevyžila :/ Potrebujem prácu a potom by som Ti aj malého strážila Úsměv
Zaznamenáno
saba



Karma: 1
Příspěvků: 32


« Odpověď #3 : Leden 12, 2013, 11:20:12 pm »

rozumim, proto jsem psala ze je to jen privydelek Úsměv. Kamaradka treba v  uklizi ve fajn hotelu a vecer obcas hlida deti, tak jsem to zkusila Úsměv. Kdyby si mela zajem jako privydelek v praci, tak se ozvi Úsměv, kazdopadne moc drzim palce pri hledani prace.
Zaznamenáno
Klaudy



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Leden 28, 2013, 05:55:10 pm »

Veď aj ja sa snažím nájsť si niečo v hotely, upratovanie, ale nedarí sa :/ A ďakujem, snáď vyjde a potom prídem aj za drobcom Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy