Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám ceský jazykový tandem  (Přečteno 38815 krát)
Eva1988



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Prosinec 16, 2012, 04:50:40 pm »

Jsem Němka která se učí česky už 3 roky – hledám Čech nebo Češka která by chtěla zlepšit jí němčinu s mnou a která může mi pomoct zlepšit mojí češtinu.
Pomozte mi, prosím, protože myslím, že čeština je hezký jazyk a nechci to zapomenout!  Úsměv

For everyone who didn’t understand my Czech   Vyplazuji jazyk:
I am looking for a language tandem partner. I have been learning Czech for 3 years, but I wish I could speak and understand it better. In order to improve my Czech, I would like to meet with a Czech native speaker in Munich who wants to improve his or her German on a regular basis, so we can both help each other improve in the other person’s native language!
Zaznamenáno
Michal Tirpak



Karma: -1
Příspěvků: 21



« Odpověď #1 : Prosinec 17, 2012, 06:17:26 pm »

Ahoj,já se zas potřebuji naučit dobře německy,umím jen základy.Jmenuji se Michal,co třeba přez skype?
Zaznamenáno

Obyčejný chlap co rád popovídá,popíše.
Eva1988



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Prosinec 17, 2012, 09:07:49 pm »

Diky za vsechny odpovedi!

I hadn't thought, but so many people wrote me that I cannot accept any more messages, sorry guys! Thank you so much for all those replies!!! Maybe some other Germans can use this opportunity to find a tandem partner.
Zaznamenáno
Hanis325



Karma: 0
Příspěvků: 19



« Odpověď #3 : Leden 02, 2013, 12:39:59 pm »

Ahoj taky bych se rád připojil ...

Neumím Německy ani zaklady .....Ale Česky perfektně .... Mrknutí
Zaznamenáno
marketa_kralova



Karma: 2
Příspěvků: 26



« Odpověď #4 : Březen 05, 2013, 08:17:57 pm »

Hallo, ich spreche gut, ale ich mag besser sein. Hast du diese wochenende zeit? Úsměv
Maki ( Marketa) from Munchen Freiheit
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy