Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: I am looking for friends  (Přečteno 25251 krát)
sarkakup



Karma: 0
Příspěvků: 1





« : Červenec 29, 2012, 10:42:08 pm »


Hello friends.   Im Sarka.  Jsem Sarka. Z hlučínska,  ale ted žiji v Praze.   Hledám přátele,  nebo přítele, muže nejlépe na vztah,  protože pro ženu být sama je to těžké.   Chtěla bych znát názor,  zda bych  měla šanci se v dnešní době pracovně uplatnit i  za předpokladu, že  jsem neměla ve škole němčinu a  nejsem naivní,dobře vím, že  bez jazyka  to  nejde.  ale, to ale,   když já jen pracuji,  vydělávám málo,  času mám málo,  a  lásku?    Jsem už dost stará, je mi 36,   nevypadám tak,  ale jsem rozumná, jak v čem.   Děkuji za dopis  a  přeji všem  štěstí,  všichni ho potřebujem. 
Zaznamenáno
Sudrapak



Karma: 0
Příspěvků: 12


« Odpověď #1 : Červenec 31, 2012, 02:40:05 pm »

Hello Sarka, where are U looking for friends?,in Prague,Germany-Muenchen or  in any other country?Why do U think U need a german knowledge?Jsem rok v Mnichove a taky hledam spriznenou dusi. Na tvuj inzerat jsem narazil dnes na germany.cz,kam vetsinou zadavam sve nabidky a poptavky spolujizdy dom do Pardubic,a nejen. Tak jestli chces,odepis,treba si zrovna mame co vymenit-zkusenosti,dojmy a tak. Lubos 34
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy