Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk us
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dolů
 
Autor Téma: Češi a Slováci v Berlíně  (Přečteno 896340 krát)
alex_berlin
Host
« : Září 01, 2007, 03:49:13 pm »

Ahoj,

Nejsem Cech ale umim a velmi rad mluvim cesky. Hledam kamarady a nebo cesku komunitu v Berline. Rad bych sel pokecat do hospody na pivo, zucasnil ceske party.

Jsem 27, easy-going man  Škleb. Bydlim Wedding, Mitte.

Jestly kdo muze poradit kde mam hledat, budu vdecny za odpoved.

Zdravi,
Alex.
« Poslední změna: Září 03, 2013, 09:27:45 am od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Září 01, 2007, 04:33:00 pm »

Čau Alexi,

zkus zajít do českého kulturního centra na nějakou akci, možná se tam něco dozvíš. Třeba na film Grandhotel.
Dej pak prosím vědět jestli najdeš třeba nějakou českou hospůdku.
Díky.

Hezký den.
David
« Poslední změna: Duben 19, 2015, 06:55:33 pm od David » Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #2 : Duben 08, 2008, 11:56:47 am »

Ahoj, zda se, ze Cechu v Berline asi moc neni. Pristehovala jsem se pred tydnem a ocenila bych nejaky kontakt s cestinou. Diky, Terry
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Duben 23, 2008, 10:21:11 am »

Ahoj,
viděla jsi článek vlevo cz-sk akce a srazy? Tam je např. česká hospůdka Slavia a spousta jiných míst nebo akcí kde je můžeš potkat.
« Poslední změna: Září 12, 2013, 07:20:33 pm od David » Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #4 : Duben 28, 2008, 12:02:50 pm »

Ahoj Davida,
videla jsem. Protoze v Praze zpivam s fakultnim sborem, tak jsem kontaktovala ten cesky tady v Berline. Dostalo se mi i vrele odpovedi, ale bohuzel jako na potvoru se sbor uz neschazi. Materidouska, no fakt nevim, deti nemam a tam to vypada hodne rodinne. Umelkyne taky nejsem a tak zbyva docela draha kavarna Slavie. Ufff, to mi trochu komplikuje situaci. Radsi buch si s nekym vyrazila jen tak bez pravidelnych srazu. Nicmene, diky za tyhle stranky jsou fakt dobre, doufam, ze co nevidet pridam spolujizdu Berlin-Praha-Berlin a taky mam 2 typy na cesky mluvici cestovku v Berline a lekarnu. Kdyz bys mel zajem , tak dej vedet, rada poslu kontakt. Pripadne na nektere akce poradana velvyslanectvim CR. Tereza
Zaznamenáno
David
Zakladatel
*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #5 : Duben 30, 2008, 02:45:22 pm »

Ahoj Terezo,

Tipy pro Berlín rád přidám. Jestli chceš tak napiš článek nebo mi to pošli v soukromé zprávě co by jsi ráda zveřejnila. Mám v plánu přidat wikipedii a pak taky vlastní stránku pro Berlín stejně jako má Mnichov, ale bude to ještě chvilku trvat, takže ty články musím zatím editovat sám.

U akcí prosím vždycky na začátku datum.

Jestli máš nějaké pěkné fotečky z Berlína tak budu moc rád když tam nějaké nahraješ. Info ke galerii tady

Díky moc a hezký den.
« Poslední změna: Září 12, 2013, 07:20:48 pm od David » Zaznamenáno
rada



Karma: 1
Příspěvků: 21


« Odpověď #6 : Září 10, 2008, 03:24:41 pm »

Ahojky,
Pred par dny jsme se s rodinou prestehovaly do Berlina (Spandau) a ja jsem se rozhodla hledat nove kamarady.
Je nam neco malo pres 30, manzel cesky rozumi a nase deti 5 a 14 hledaji take nove kontakty.
Pristehovaly jsme se z Niedersachsen,z maleho mesta, a tu je to a neco vetsi a vice chaoticke.
                                                                        Radka
Zaznamenáno
dejf



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #7 : Září 17, 2008, 10:32:49 pm »

cau radko, no vidis tak to jsme skoro sousedi,ja jsem z charlotnenburgu-schloss str.
jsem tady taky kratce, od zacatku srpna. co takle v patek nejaka akce? zdravi dejf
Zaznamenáno
rada



Karma: 1
Příspěvků: 21


« Odpověď #8 : Září 23, 2008, 09:29:25 am »

Ahojky, prestoze pozde odpovidam, doufam, ze tva nabidka stale plati.
Nekdy odpoledne bychom mohly jit na kafe a poklabosit.
Alkohol nepiji, takze se mnou zadna velka parba nebude.
Kdyz budes mit cas tak se ozvi. Cau Radka Úsměv Úsměv
Zaznamenáno
tureg



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #9 : Září 23, 2008, 11:35:59 am »

Zdravím , nejsem sice v Berlíně ale je to nejbližší město ke Cottbusu kde jsem objevil nějakého čecha.V Cottbusu totiž nepravidelně pracovné pobývám a tak bych rád poznal někoho z Cottbusu až Berlína (a relativního okoli-mám k dispozici auto) s kým by se dal strávit čas protože tu nikoho česko-slovensky mluvícího neznám.
Tak budu rád když se ozvete Úsměv
Zaznamenáno
Tonange



Karma: 1
Příspěvků: 63



« Odpověď #10 : Září 23, 2008, 03:21:41 pm »

cau radko, no vidis tak to jsme skoro sousedi,ja jsem z charlotnenburgu-schloss str.
jsem tady taky kratce, od zacatku srpna. co takle v patek nejaka akce? zdravi dejf

Skoda, ze mas tak divne volno, pak je tezky se s Tebou nekde sejit. Ani jsem si nevsimla, ze taky nebydlis tak daleko ode mne. Ja jsem kousek od ZOO
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #11 : Září 24, 2008, 04:13:45 pm »

Ahojik taky bych rada poznaqla nekoho kdo byxdli v Berline. Je mi 18 let a obxcas tam jezdim za tatou. A jinak to mname asi tak 300 m od vineta strase.
Zaznamenáno
dejf



Karma: 0
Příspěvků: 9


« Odpověď #12 : Září 25, 2008, 08:57:39 pm »

to Radka. tak to je ideal, ja mam odpoledne cas porad. vzdy tak od jedny do sesti,sedmi, muzem nekam zajit. v patek i vecer. nepouzivam tel. tak tady je kdyz tak muj email dejfhonig[zavináč]seznam.cz

to Tureg. cece si myslim, ze v cottbusu se taky nejakej cech urcite najde:-))
k nam do berlina to mas poradnej kus.

to Tonage.no mam volno kdyz ostatni lidi pracujou a kdyz ostatni lidi spi, tak spim taky, akorat pracovne:-), mam volno v patek vecer, v sobotu a v nedeli pres den, nemyslim si ze by to bylo tezky se semnou sejit. ano k Zoo to mam na kole asi deset minut.

zdravi dejf
Zaznamenáno
Eldorado.D



Karma: 0
Příspěvků: 9


WWW
« Odpověď #13 : Leden 10, 2009, 12:02:13 pm »

Ahojik od 30 ledna do 7.2 budu v Berline. Prestehovali jsme se kousek od hlavniho vlakovyhop nadrazi. Nevim jak se to tam jmenuje. Tak jestli nekdo chcete taak se muzem sejit. ME CISLO JE 721808164 a nebo 732750113 a nebo email Eldorado.D[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
jajhuu



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #14 : Leden 19, 2009, 07:23:24 pm »

ahoj!!taky sem v berline uz 1,5roku.. sem ted sice v Birkenwerder..ale je tu nekdo kdo ma chut se sejit??? Jarca
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Pravidla stránky | Kontakt | usa.krajane.cz © 2014
Stránky Čechů a Slováků v USA o životě, práci, studiu a cestování v USA.

odkazy